Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Ücretsiz Edit Programları – En İyi Ücretsiz Edit Programları

Bu yazımızda en iyi 2021 yılında ücretsiz edit programlarına bakacağız. Peki en iyi edit programları nelerdir, ücretsiz edit programları nelerdir, en iyi ücretsiz edit programları.

Ücretsiz edit programları yazımıza hoşgeldiniz. Merhaba arkadaşlar webyazisi.com sitemize hoş geldiniz bu yazımızda en iyi ücretsiz video editleme programları hakkında bir yazı yazmaktayım. Hadi be artık ücretsiz video edit programlarına geç dediğinizi duyar gibiyim uzatmadan hemen ücretsiz edit programlarına geçelim. İlk Sıramızda:

DaVinci Resolve:

İlk sıramızda DaVinci Resolve video editleme programı geliyor. Bence kullandığım ücretsiz video editleme programlarının ilk sırada olmasını sonuna kadar hak ediyor. Resolve genelde filmlerde ışıklandırma için kullanılsada kesme, biçme, birleştirme gibi işlerinizde de kullabilirsiniz. Resolve biraz yüksek sistem gereksinimi isteyen bir program. Bilgisayarınız orta bir bilgisayar ise ilk sırada bu programı tavsiye ederim.

Movie Maker 10:

Benimde videolar editlerken kullandığım ücretsiz video editleme programıdır. Windows işletim sistemlerinde tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir video editleme programıdır. Çok detaylı olmayan bu program kesme, biçme, birleştirme gibi işlemlerinizi kolayca zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde editleyebileceğiniz bir programdır.

VideoPad Video Editor:

Listemizin son sırasında ise VideoPad Video Editor video edit programı geliyor. Neden 3 adet program önerdin diyor gibisiniz. Ücretsiz video editleme programlarının arasında en kullanışlıları bunlardır.(Benim Tecrübe Ettiklerim) Bu programda videolarınızı kolay bir şekilde kesme, biçme, birleştirme işlemi yapabileceğiniz ücretsiz video editleme programıdır.

Evet arkadaşlar ücretsiz editleme programları yazımızda fazla ücretsiz edit programlarında bahsetmedim çünkü ücretsiz edit programları arasında fazla alternatif maalesef bulunmuyor. Videolarınızı güzel editlemek istiyorsanız mecbur bu konuda birazcık kesenin ağzını açmamız gerekiyor. Para vermeye ne gerek var ücretsiz bir şekilde indirebiliyorum ben demeyin o tür ücretli uygulamaları ücretsiz indirdiğinizi sandığımız zaman tam tersi bizim için fayda değil daha çok zararı oluyor. Kimse babasının hayrına ücretli uygulamaları ücretsiz vermez. Ne olursa olun benim tavsiyem paranızı verip almanız benim param yok dersenizde sizler için 3 adet ücretsiz edit programlarını derledik. Benim tavsiyem “DaVinci Resolve” kullanmanız piyasada en iyi ücretsiz programdır kendileri. Umarım bu yazımızı beğenmişsinizdir. Bir Dahaki Yazılarımızda Görüşmek Dileğiyle Sağlıcakla Kalın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.