Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

“TOSUNCUK” Brezilya’da Teslim Oldu – Tosuncuk Teslim Olma Videosu

Çiftlik Bank vurgunuyla arkasında binlerce mağdur bırakan "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'ın, bugün Brezilya'da teslim olduğu öğrenildi. Aydın'ın teslim olması sosyal ağlarda en çok konuşulan konular arasına girdi. Kullanıcılar paylaştıkları tweetlerde Aydın'ın parası bittiği için teslim olduğunu ileri sürdü.

Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandırıp ülke dışına kaçan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın, dün akşam avukatları bir video yayınladı. Türk yargısına teslim olacağını belirten Aydın, “Şirketin çok fazla büyümesi, etrafındaki kötü niyetli insanların haksız kazançlar elde etmesi ve etmeye çalışmalarını, şirketin büyüklüğü sebebiyle geç fark ettiğimden sizler gibi ben de mağdur oldum. Kendi hür irademle en kısa bir süre içinde Türk yargısına teslim olacağım” diye konuştu.

İşte O Video:

BREZİLYA’DA TESLİM OLDU

Dün akşam yayımlanan video sonrası Mehmet Aydın, bugün Brezilya’nın Sao Paulo kentinde teslim oldu. Aydın’ın avukatı, Türkiye’ye iadesi için fotoğrafı işlemlere başlandığını söyledi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tosuncuk’un teslim olması sosyal ağlarda gündeme oturdu. Twitter’da en çok konuşulanlar arasına giren Tosuncuk ile alakalı yüzlerce tweet atıldı. Birçok kişi Aydın’ın parasının bittiği için teslim olduğunu öne sürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.