Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Oculus, 22 Nisan’da Bir Oyun Sergisi Düzenleyecek Canlı Olarak Nasıl İzlenecek

Bu, Oculus'un yalnızca oyun odaklı bir canlı yayına sahip olacağı ilk sefer olacak.

Oculus, ilk Oyun Gösterisini 22 Nisan’da 01.00 ‘da gerçekleştirecek. Yayını Twitch , Facebook veya YouTube üzerinden izleyebileceksiniz .

Bir blog gönderisine göre , Oyun Vitrini, Oculus’taki “hayranların en sevdiği oyunlara” yönelik güncellemelerin yanı sıra yeni oyunlar ve diğer sürprizler için daha önce hiç görülmemiş görüntüleri de görecek.

Şu anda Oculus, Cloudhead Games, Ready At Dawn ve ILMxLAB’ın katılacağını doğruladı ve üç stüdyo sırasıyla Pistol Whip , Lone Echo II ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge hakkında yeni bilgiler paylaşacak .

Oculus son zamanlarda Oculus Quest 2’nin Ekim 2020 sürümünden sonraki yarım yıl içinde önceki tüm Oculus kulaklıklarını geride bırakan haberlerde yer aldı . Facebook Reality Labs başkan yardımcısı Andrew Bosworth, bunun Oculus’un bir “ana akım anı” elde etmeyi başarmasının temsilcisi olduğuna inanıyor.

“Oculus Quest 2’nin – piyasada sadece birkaç ay içinde – yalnızca selefini değil, aynı zamanda tüm seleflerini de aşmış olması gerçeği, artık ilk benimseyenler kalabalığından koptuğumuzun muazzam bir göstergesi. giderek artan ana akım bir kalabalığa, “dedi Bosworth.

Henüz sanal gerçeklik oyunlarına geçmediyseniz, Oculus Quest 2 korkunç bir başlangıç ​​seçeneği değildir. GameSpot’un Oculus Quest 2 incelemesinde Mat Paget, “Oculus Quest 2, özellikle orijinal başlığa sahip değilseniz, zamanınıza ve paranıza değecek mükemmel bir sanal gerçeklik başlığıdır. Yükseltmek isteyenler için, biraz daha karmaşık. Quest 2’nin geliştirmeleri kesinlikle fark edilir ve takdir edilir, ancak Quest 1 zaten bu kadar harika bir VR başlığı olmasaydı çok daha etkili hissederlerdi. “

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.