Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta sonu marketler kapalı mı?

Marketler saat kaçta kapanıyor ve açılıyor sorusu, İzmir, Antalya, Bursa, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde araştırılan konular arasında yer alıyor. Marketlerin çalışma saatleri, tam kapanma dolayısıyla merakla araştırılan husus olmaya devam ediyor. Hafta sonu marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan binlerce vatandaş, İçişleri Bakanlığı'nın konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamayı araştırıyor. Peki, marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte, tam kapanma kısıtlamalarının uygulandığı ve aynı zamanda resmi tatil olan 1 Mayıs Cumartesi günü marketlerin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler,

 *Marketler saat kaçta kapanıyor ve açılıyor sorusu, İzmir, Antalya, Bursa, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde araştırılan konular arasında yer alıyor. Marketlerin çalışma saatleri, tam kapanma dolayısıyla merakla araştırılan husus olmaya devam ediyor. Hafta sonu marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan binlerce vatandaş, İçişleri Bakanlığı’nın konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamayı araştırıyor. Peki, marketler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte, tam kapanma kısıtlamalarının uygulandığı ve aynı zamanda resmi tatil olan 1 Mayıs Cumartesi günü marketlerin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler.Tüm dünyada etkisini sürdüren bu ölümcül virüs karsı türkiyede yeni karar alınmaya devam ediliyor her ne kadar kişiler karşı cıksada bu önlemler bizim için alınıyor .Lütfen duyarlı olalım ve kurallara uyalım.

MARKETLER SAAT KAÇTA KAPANACAK?

Marketler kaça kadar açık sorusu 1 Mayıs Cumartesi günü gündemde yer almaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa, Antalya, İzmir, Ankara, İstanbul’da marketler kaçta kapanıyor sorusuna alacağı cevaba göre hareket edecek olan pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor.

Marketler, hafta sonu ve hafta içi ayırt etmeksizin 10.00’da açılıp 17.00’a kadar açık kalabilecek. Bu süreçte evin en yakınındaki markete gitme zorunluluğu bulunacak. Evinden uzak marketlere giden kişiler, tespit edilmesi halinde cezai işleme çarptırılabilecek.

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılar 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek, vatandaşlarımız zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılara gidip gelebilecektir.

Aynı saatler arasında bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi, tatlıcılar ve online sipariş firmaları evlere/adrese servis şeklinde de satış yapabileceklerdir.

Evde kal türkiye.Hayat eve sığar.

Bizde www.webyazisi.com ailesi olarak biran önce bu virüs kurtulmaya ve hayatın normale dönmesini temenni ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.