Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Instagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir?

Instagram Hikayelerinizi daha çekici hale getirmek istiyorsanız, işte resimlerinize bir şarkı eklemenin kolay yolu.

Instagram Hikayelerine müzik ekleyin

Instagram uygulamasını açın ve Hikayenizi her zamanki gibi oluşturmak için Artı düğmesine dokunun. 

Kullanmak istediğiniz görüntüyü yakalayın ve ardından sayfanın üst kısmındaki Çıkartma simgesine dokunun . Size çeşitli seçenekler sunulacak, ancak seçmeniz gereken şey Müzik .

Bu, Instagram Hikayeleri ile kullanabileceğiniz uzun bir parça listesi açar. Nelerin sunulduğunu görmek için aralarında gezinin veya görüntünüzle eşleşen bir şarkı bulmak için üstteki arama alanını kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, önerilen şarkılardan herhangi birini kullanmak istemiyorsanız Gözat’a dokunabilirsiniz. Parçalar, adlarının sağındaki oynat düğmesine dokunarak herhangi bir zamanda önizlenebilir.

Parçayı seçtikten sonra, görüntünüzle birlikte görüntülendiğini göreceksiniz. Ekranın altında, parçanın ne zaman ve nerede başladığını ve durduğunu gösteren bir çubuk bulunur. Hikayeler ile maksimum 15 saniyeniz olabilir, bu nedenle melodiyi görüntünüze en uygun yere yerleştirmek için çubuğu ileri ve geri kaydırın.

Kutunun hemen yukarısında içinde bir sayı olan bir daire göreceksiniz (genellikle 15). Bu, kaç saniye oynayacağını (esasen kutunun ne kadar büyük olduğunu) gösterir ve isterseniz kısaltmak için bunu değiştirebilirsiniz. Çembere dokunun ve kaç saniye oynamak istediğinizi seçmek için menüyü kullanın. Bunu yaptıktan sonra kutuyu yine de hareket ettirebilirsiniz ve bu, bir notanın veya melodinin ortasında aniden biten bir parçayı durdurmak için harika bir yoldur.

Her şeyin sıralanışından memnun olduğunuzda İleri düğmesine dokunun, ardından Hikayelerinize eklemek için Paylaş’a basın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.