Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Fenomen olma uğruna.Yapılan Rezillik

Gelen bir son dakika haberine göre; İzmir'in Konak ilçesinde, biri 14 diğeri 15 yaşındaki 2 kız, kendilerinden küçük 2 kızı darbedip sosyal medyalarında paylaştı. Küçük kızlar hastaneden darp raporu alırken, saldırgan 2 kızın ise sosyal medya üzerinden bu tarz paylaşımlar yaparak, fenomen olmaya çalıştıkları öne sürüldü.

Gelen bir haberine göre; izmir’in konak ilçesinde, biri 14 diğeri 15 yaşındaki 2 kız, kendilerinden küçük 2 kızı darbedip sosyal medyalarında paylaştı. Küçük kızlar hastaneden darp raporu alırken, saldırgan 2 kızın ise sosyal medya üzerinden bu tarz paylaşımlar yaparak, fenomen olmaya çalıştıkları öne
sürüldü.

   *İnsan bu tarz hareket düşünür oldu artık gençlerimiz bu sosyal medya fenomeni olma ugruna daha neler ve rezillikler yapacak ailerin artık gençlerimize ve çocuklarımıza bilinçlendirmeleri gerekiyor.Daha öncelerde buna benzer çok olaylar olmustu bu haberler bizleri üzer oldu.Bilinçlenelim artık.

konak ta, 29 Nisan Perşembe günü oruçlu olan İ.E. ve H.K, iftar saatine kadar zaman geçirmek için yürüyüşe çıktı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanı yakınlarına gelen 2 kızın yanına, kendilerinden büyük 2 kız yaklaştı.

ANBEAN KAYDEDİLDİ!

   *Gelen kızlar iddiaya göre, ‘Ne bakıyorsunuz?’ diyerek kendilerine saldırdı. Bu sırada saldırgan 2 kızla birlikte olduğu öne sürülen 3 erkek de yaşananları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Saldırganların çektirdikleri görüntüleri sosyal medyada paylaşıp, fenomen olmaya çalıştıkları ileri sürüldü.

10 DAKİKA SÜREN KAVGA

   *Çevredekiler durumu polise bildirdi. Yaklaşık 10 dakika süren kavganın ardından saldırgan 2 kız uzaklaşıp, gözden kayboldu.

    *Saldırgan 2 kızın sosyal medyada daha önce de tanımadıkları kişileri darbettikleri videoları paylaştıkları öne sürülürken, yaşanan son olaydan sonra hesaplarını kapattıkları belirtildi.

Konak Emniyet Müdürlüğü çocuk Büro Amirliği’nin olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

         *Sosyal medya fenomen olma uğruna daha  neler görecek bakalım daha öncelerde ise ölümle sonuçlanan olaylar olmuş ve bizleri derinden üzmüştü. Aile lerin bu tarz olayları öğüt alıp bireylerini bilinçlendirmeleri gerekir…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.