Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Apex Legends Mobil Duyuruldu: Apex Legends Mobile Nasıl İndirilir?

Electronic Arts tarafınca yayınlanan ve yüksek ses getirerek çıkışını yapan Apex Legends, bir süredir mobil cihazlar için de bekleniyordu. Bir süredir söylenti olarak gündemde olan oyunun mobil sürümü, nihayetinde resmi olarak duyuruldu.

Electronic Arts tarafınca yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafınca geliştirilen Apex Legends, artık mobil platformlarda da yerini alacak. Çıkışından bu yana yoğun bir oyuncu kitlesine sahip olan Apex Legends, Battle Royale türünün sevilen oyunlarından biri olarak geçiyor.

Apex Legends oyununun başlangıcında olan EA, geçtiğimiz saatlerde oyunun mobile platformlar için de çıkacağını resmi olarak duyurdu. Üstelik oyun, belli bölgelerde denenebilecek düzeye bile gelmiş durumda. Bu kapalı beta süreci yalnızca henüz açıklanmamış bölgelerde ve Android kullanıcıları tarafından test edilebilecek.

Apex Legends mobile beta sürecinde bir aksilik yaşanmadığı taktirde bu beta daha yüksek topluluklar tarafından kontrol edilecek. 2. Etapta iOS kullanıcıları da oyunun beta sürümüne erişim sağlayabilecek. Sadece bu beta süreci hakkında resmi bir tarih açıklanmış değil.

Aynı zamanda Apex Legends mobile sürümü, dokunmatik ekranlar ile tam entegre bir halde çalışacak. Sadece oyunda herhangi bir çapraz platform desteği bulunmayacak. Bu da oyuna bilgisayar üzerinden erişen ve akıllı telefon üzerinden erişen oyuncular arasındaki adaletsizliği ortadan kaldıracak. Son olarak ise oyunda Battle Pass ve kozmetik eşyalar da yerini alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.