Ultimate magazine theme for WordPress.

REKLAM

Ramazan Bayramı Ne Zaman? Bayramda 9 Gün Tatil mi?

Bu Ramazan bayramı ne zaman? Ramazan Bayramında 9 gün yasak var mı? Bayramda 9 gün tatil mi? Ramazan bayramında 9 gün tatil olacak mı? Ramazan bayramında kaç gün tatil yapılacak gibi sorular merak ediliyor tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda?

Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Ramazan bayramı tatili için sayılı günler kaldı. Ramazan ayının ilk 15 günü ülke genelinde kısmi kapanma kararı alınmıştı. Vatandaşlar Ramazan bayramı tatili süresini ve bayramda sokağa çıkma kısıtlamasının olup olmayacağını merak ediyor. Ramazan bayramında 9 gün tatil var mı? Bayram da kaç gün tatil var? Ramazan bayramı ne zaman? Ramazan bayramında kapanma olacak mı?

İşte Detaylar

RAMAZAN BAYRAMINDA KAÇ GÜN TATİL VAR? BU BAYRAM 9 GÜN TATİL VAR MI? Ramazan Bayramı Ne Zaman?

2021 Ramazan bayramı 13 Mayıs Perşembe günü başlayıp 15 Mayıs Cumartesi son bulacak. Arefe ise 12 Mayıs Çarşamba günü. 16 Mayıs Pazar gününün de dahil olmasıyla birlikte bu yıl 9 gün tatil yapılacağı ön görülüyor.

BU RAMAZAN BAYRAMINDA KISITLAMA VAR MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan ayının ilk iki haftasında uygulanan kısmi kısıtlama uygulamalarının ardından yeni koronavirüs tedbirlerinin alınacağını açıkladı. Ramazan bayramında sokağa çıkma kısıtlamasının olup olmayacağı henüz kesinleşmedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.